GRC YAPI | Özdilek Park Avm

Özdilek Park Avm

ÖzdilekPark İstanbul AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent’ten oluşan karma projesi ‘Özdilek Center’, 12 Eylül 2014 de açıldı. İş ve hayatın merkezi olan Levent’te, Kanyon ve Metrocity’nin tam ortasında hizmet veren proje, 140 seçkin mağazanın yer aldığı AVM ile 32 katlı otel ve 33 katlı bir plazadan oluşuyor.

İstanbul’un karmaşık trafiğine girmeden ÖzdilekPark AVM ile bağlantılı metro hattı sayesinde AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent otel ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor.

Projede 5 yıldızlı, 389 odası ve birçok konferans-toplantı salonu ile Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli yer almakta. Ofis Bloğu da 33 kattan oluşmakta. Projenin alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olacak ÖzdilekPark İstanbul AVM, 140 mağaza ile alışveriş ihtiyaçlarının karşılanacağı, çocuklar için eğlence alanı, fast food alanları ile hizmete girmiş durumda.

Diğer Projeler